Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Konkurs pod hasłem „Poezja grzbietów książek”

Bibliotekarze ogłaszają konkurs „Poezja grzbietów książek”.

Układamy książki jedna na drugiej w taki sposób, by można było przeczytać ich tytuły z grzbietów.

Kolejna książka i kolejny tytuł, to następny wers naszego wiersza.

Dobieramy książki tak, by całość można było nazwać poezją.

Liczymy na Waszą kreatywność, wierzymy w talent.

Zdjęcia stosików książek (od trzech do dziesięciu książek) prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Najlepsze wiersze będą nagrodzone.

A oto nasza próbka poezji

Poezja grz ksiazek

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com