Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Uczniowie Kopernika na "Dniu branży lotniczej w powiecie dębickim"

nowe perspektywy pracy w prestiowej brany dla uczniow kopernika 1 20191119 1666827606  nowe perspektywy pracy w prestiowej brany dla uczniow kopernika 2 20191119 1139381270  nowe perspektywy pracy w prestiowej brany dla uczniow kopernika 5 20191119 2021085657

17 października 2019 r uczniowie klas II ts, II tl i III tl wzięli udział w " Dniu branży lotniczej w powiecie dębickim", zorganizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy w ramach Europejskich Dni Pracodawców. Wydarzenie to dało uczestniczącej młodzieży szanse zapoznania się z przodującymi w Polsce firmami lotniczymi, m.in. LOT AMS i EME AERO, które bardzo intensywnie rozwijają się na Podkarpaciu.

W związku z dynamicznym rozwojem, firmy te poszukują nowych pracowników w prestiżowych zawodach licencjonowanego mechanika lotniczego, magazyniera i technika logistyka. Prowadzący spotkanie podkreślali, że priorytetem w branży lotniczej jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego zawodowego na wysokim poziomie. Uczniowie z uwagą wysłuchali wszystkich prezentacji i informacji o tej nowej możliwości, jaką daje im rynek pracy oraz bardzo atrakcyjne zawody, których się uczą w Koperniku.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com