OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 4 W DĘBICY

W związku z trwającym od 14 do 18 października 2013 r. Ogólnopolskim Tygodniem Kariery w naszej szkole miały miejsce różne działania z zakresu doradztwa zawodowego. Klasy IV Technikum oraz IIIwa i IIIwb wzięły udział w konkursie wiedzy z zakresu doradztwa zawodowego.

z klasy IV Technikum: Justyna Jodłowska, Joanna ŁabajLaureatami tego konkursu zostali:

• z klasy IIIwa: Angelina Fryz, Dominika Łakomy, Angelika Pawełek
  • z klasy IIIwb: Krystian Chodór, Piotr Żurowski, Mateusz Fil
Zwycięzcom gratulujemy!

Z naszymi uczniami spotkał się Pan Paweł Bonarek - doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Dębicy.
W poszczególnych klasach odbyły się zajęcia o następującej tematyce:
  • klasa I Tfis – Zapoznanie z ofertą Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy w Dębicy
  • klasa II Tfis – Planuję moją karierę zawodową
  • klasa III Tfs – Jak odnaleźć się na rynku pracy?
  • klasa IV Tfs – Wymagania współczesnego rynku pracy
  • klasa IIIwa – Zakładanie działalności gospodarczej
  • klasa IIIwb - Zakładanie działalności gospodarczej
  • klasa Iwa – Oferta Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy w Dębicy. Moje preferencje i zainteresowania zawodowe
  • klasa IIwa – Autoprezentacja. Oferta Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy w Dębicy
  • klasa Iwb – Oferta Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy w Dębicy. Moje preferencje i zainteresowania zawodowe
  • klasa IIwb - Oferta Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy w Dębicy. Moje preferencje i zainteresowania zawodowe.
W klasie I Tfis we współpracy z wychowawcą została przeprowadzona lekcja wychowawcza pod hasłem "Moje talenty".
W ramach wymiany doświadczeń odbyło się kolejne z comiesięcznych spotkań doradców zawodowych w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Dębicy.

Opracowały: Anna Depa i Małgorzata Longosz-Nicpoń