Zapraszamy na Dzień Kariery!

Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy we współpracy z Wydziałem Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy organizuje VIII Dzień Kariery, który  będzie przebiegał pod hasłem „ Szkoła zawodowa - moim wyborem”.
Dzień Kariery odbędzie się  19 marca (czwartek) 2015r. o godz. 10.00  w Zespole Szkół
Nr 4 w Dębicy,  ul. Strumskiego 1.
Podczas Dnia Kariery odbędzie się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród laureatom konkursu dla gimnazjalistów: „ Mój wymarzony zawód”.
W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa Dyrektorów szkół gimnazjalnych
w powiecie dębickim wraz z pedagogiem szkolnym lub osobą zajmującą się w szkole  doradztwem  zawodowym oraz  uczniów z kl. III, zainteresowanych kształceniem zawodowym ( 3-5 osób).
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału szkoły w Dniach Kariery oraz podanie liczby uczestników do dnia 15 marca 2015 roku.
Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły - telefon 14 6819955.