Spotkanie z doradcą zawodowym

spotkanie z doradc zawodowym 2 20180327 1599541421  spotkanie z doradc zawodowym 1 20180327 1338953517  spotkanie z doradc zawodowym 7 20180327 2027219785

12 marca młodzież z klas III WA, III WB oraz kl. II t kształcąca się w zawodzie technik logistyk i technik usług fryzjerskich, uczestniczyła w spotkaniach z doradcą zawodowym panem Pawłem Bonarkiem oraz pośrednikiem pracy panią Agnieszką Wozowicz z Młodzieżowego Centrum Kariery w Dębicy.

Uczniowie zdobyli informacje na temat współczesnego rynku pracy i wymagań pracodawców. Utwierdzili się w przekonaniu jak bardzo istotne w procesie autoprezentacji i skutecznego poszukiwania pracy są ich umiejętności zawodowe oraz tzw. umiejętności miękkie. Zapoznali się również z ofertą i działalnością Młodzieżowego Centrum Kariery. Chętni uczniowie wypełnili ankiety dotyczące ich zainteresowania pracą dorywczą i krótkoterminową.