" Uwierz w siebie i zacznij działać!"-wyjątkowe warsztaty z Arkadiuszem Nepelskim

W dniu 3 października w Koperniku odbyły się wyjątkowe zajęcia z doradztwa zawodowego dla młodzieży. Uczniowie klas I t fil po gimnazjum oraz I til po szkole podstawowej uczestniczyli   w warsztatach p. t. " Uwierz w siebie i zacznij działać!", które poprowadził pan Arkadiusz Nepelski z firmy Imagine.

Dynamika i niestandardowe podejście prowadzącego bardzo spodobały się uczniom, którzy angażowali się i żywo reagowali na proponowane ćwiczenia. Tematyka i zastosowane metody realizacji warsztatów sprzyjały zarówno integracji młodzieży w nowym środowisku klasowym jak również stanowiły ciekawą formę zainicjowania zajęć w obszarze doradztwa zawodowego w szkole. Młodzież otrzymała ogromną dawkę motywacji do nauki i pozytywnego podejścia do życia, jak również zyskała przekonanie o tym, że warto świadomie kształtować swoją zawodową przyszłość.