Jedyna taka szansa w Powiecie Dębickim!

LOT AMS w "Koperniku"

W Zespole Szkół Nr 4 w Dębicy zostało podpisane porozumienie o współpracy między Technikum w Zespole Szkół Nr 4 a firmą LOT Aircraft Maintenance Services Spółka z o.o. w Warszawie

Podczas obchodów Święta Patrona Szkoły podpisano porozumienie o współpracy i patronacie firmy LOT AMS nad klasami technik logistyk i technik spedytor. Uczniowie tych klas zyskali wyjątkową możliwość kształcenia i pogłębienia swoich umiejętności oraz zdobycia doświadczenia w oparciu o specjalny system kształcenia.

Ze strony Zespołu Szkół Nr 4 porozumienie podpisała Dyrektor Szkoły pani Renata Zięba a z ramienia firmy LOT AMS – pan Marcin Kwietniak Dyrektor Biura Marketingu i PR

Porozumienie zakłada m.in. wymianę doświadczeń naukowych, dydaktycznych i badawczych, opracowanie programów dla wybranych kierunków kształcenia lub przedmiotów zawodowych , organizację szkoleń specjalistycznych, współdziałanie w ramach projektów naukowo-badawczych, organizację praktyk i staży dla uczniów, absolwentów lub nauczycieli szkoły. Firma LOT AMS oferuje pomoc w wyposażeniu pracowni i sali w pomoce dydaktyczne oraz dofinansowanie wyjazdów uczniów i nauczycieli do fabryk i instytucji związanych z działalnością firmy.

Jesteśmy jedyną szkołą w powiecie dębickim, która będzie współpracować z tą znaną firmą z branży lotniczej. Będzie to możliwe dzięki dynamicznemu rozwojowi LOT AMS na Podkarpaciu. Powstające w Jasionce koło Rzeszowa nowoczesne zaplecze firmy imponuje rozmachem inwestycji oraz odważnymi planami zatrudnieniowymi.

Uczniowie zyskali unikatową szansę na rozwój oraz atrakcyjną, prestiżową pracę w branży lotniczej pod skrzydłami lidera branży - firmy LOT AMS. Współpraca z takim partnerem to zaszczyt, prestiż i ogromne wyzwanie.