BIP oferty pracy

Informacja o wynikach naboru na stanowisko starszy referent ds. administracyjno-finansowych

Nabór na stanowisko urzędnicze

Nabór na stanowisko urzędnicze - starszy referent ds. administracyjno - finansowych

Plik do pobrania - kwestionariusz osoboy

Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze: Inspektor ds. bhp

Informacja dotycząca naboru na stanowisko urzędnicze inspektor ds. bhp

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - inspektor ds. bhp

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 im. Nikołaja Kopernika w Dębicy ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Inspektor ds bhp.

Informacje o naborze.

Plik do pobrania - kwestionariusz osobowy.

Informacje o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze - inspektor ds. bhp

Informacje o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor ds. bhp. (plik)

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze
- inspektor ds. bhp

Plik do pobrania - kwestionariusz osobowy.

Informacje o wynikach naboru
na wolne stanowisko urzędnicze: specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i p.poż.

Informacje o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze: specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i p.poż. (plik)

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy

Ogłasza nabór kandydatów do pracy w Zespole Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy

z siedzibą przy ul. Strumskiego 1, 39-200 Dębica

1. Liczba wakatów, wymiar czasu pracy: 0,20 etatu – niepełny wymiar czasu pracy
2. Data publikacji ogłoszenia: 05.06.2020r.

3. Kandydatem na ww. wolne stanowisko urzędnicze może być osoba, która spełnia następujące wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. jest obywatelem polskim;
  2. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
  3. nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. cieszy się nieposzlakowaną opinią;
  5. posiada wykształcenie: studia wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP oraz co najmniej rok stażu pracy w służbie BHP;
  6. posiada uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu ustawy o ochronie przeciwpożarowej (zaświadczenie o ukończeniu szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej albo szkolenie aktualizujące inspektorów ochrony przeciwpożarowej);
  7. posiada aktualne szkolenie w dziedzinie BHP dla pracowników służby BHP;
  8. posiada znajomość regulacji prawnych niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP.

Wymagania dodatkowe:

  1. skuteczna komunikacja, umiejętność jasnego, precyzyjnego i zwięzłego przekazywania informacji oraz łagodzenia konfliktów;
  2. umiejętność pracy w zespole
  3. biegła obsługa komputera;
  4. posiada cechy osobowościowe: zdyscyplinowanie, konsekwencja i odpowiedzialność w działaniu, samodzielność, rzetelność, skrupulatność, systematyczność, kreatywność, uczynność, życzliwość, kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, sumienność, elastyczność rozumienia jako zdolność przystosowania do zmieniających się warunków działania, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, dynamika działania, umiejętność szybkiego logicznego i analitycznego myślenia oraz zachowania porządku w prowadzonej dokumentacji i na stanowisku pracy.

Zakres zadań wykonywanych na ww. stanowisku:

  1. przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i p. poż. na wszystkich stanowiskach pracy;
  2. bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
  3. sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej zawierających propozycję przedsięwzięć technicznych, organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników, poprawę warunków pracy oraz zachowania wymagań ergonomii;
  4. współdziałanie w zakresie BHP z Państwową Inspekcją Pracy oraz innymi jednostkami – stosownie do potrzeb oraz nadzór nad realizacją wydanych przez nie zaleceń i postanowień;
  5. współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy;
  6. współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami,
    a w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników;
  7. prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, w drodze do i z pracy, chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy;
  8. udział w ustaleniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków;
  9. udział w dokonywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
  10. doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP i p. poż.;
  11. uczestniczenie w konsultacjach w zakresie BHP i p. poż., a także w pracach komisji BHP oraz innych zakładowych komisji zajmujących się problematyką BHP i p. poż., w tym zapobieganiem chorobom zawodowym i wypadkom przy pracy;
  12. prowadzenie szkolenia wstępnego BHP i instruktażu ogólnego pracowników Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy w zakresie BHP i p. poż. oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji;
  13. udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP i ochrony p. poż.;
  14. opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy;
  15. udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględniania w tych planach rozwiązań zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa;
  16. współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi, w szczególności w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie BHP, kontrolowanie ważności szkoleń w zakresie BHP i p. poż. wszystkich pracowników;
  17. doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe, oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony zbiorowej i indywidualnej (opracowywanie norm przydziału odzieży i obuwia roboczego);
  18. nadzór nad sprawami wynikającymi z zakresu p. poż.

Warunki pracy:

Praca w warunkach biurowych, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe.
Na stanowisku nie występują czynniki szkodliwe. Praca wykonywana jest na terenie Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy: pomieszczenia biurowe, w których wykonywana jest praca oraz pozostała infrastruktura budynku: sanitariaty, korytarze, drogi i przejścia, klatki schodowe – schody.  Do uciążliwych czynników występujących na stanowisku należą: wymuszona pozycja ciała, obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego, obciążenie wzroku, presja czasu.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia niniejszego ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy  w rozumieniu przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych jest niższy niż 6%.

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny;
  2. CV (z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej);
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego wykształcenia, a w przypadku stażu  pracy - kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie w przypadku trwającego zatrudnienia, można również załączyć referencje dotychczasowych pracodawców);
  4. oświadczenia:
  5. o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  6. o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  7. o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
  8. Oświadczenie o treści:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb procesu rekrutacji – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UEL 119/1) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282 z późn. zm. )”;

  1. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019, poz. 1282 z późn. zm.), obowiązany jest do złożenia wraz z wymienionymi dokumentami aplikacyjnymi kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne  należy składać w sekretariacie szkoły w Zespole Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, ul. Strumskiego 1 /pok. nr 106/ lub przesłać za pośrednictwem placówki pocztowej na wyżej określony adres w terminie do dnia 16 czerwca  2020 r. do godz. 1200.

Uwaga:

  1. Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.
  2. W przypadku przesyłek pocztowych przy ocenie zachowania terminu uwzględniana będzie data wpływu przesyłki do Zespołu Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy  tj. do dnia 18 czerwca 2020 r. do godz. 12.00, a nie data nadania przesyłki.
  3. 3.Oryginały wszystkich dokumentów należy przedłożyć do  wglądu Komisji Rekrutacyjnej podczas sprawdzania wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu o naborze .

Dokumenty winny być złożone w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze: specjalista  ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i p. poż.”.

I etap naboru: W dniu 19 czerwca 2020 r. o godz. 13°° nastąpi otwarcie kopert oraz sprawdzenie wymagań formalnych określonych w ogłoszeniu o naborze. Kandydaci spełniający ww. wymagania przystąpią do testu pisemnego. Trzech kandydatów, którzy osiągną najwyższą liczbę punktów z części pisemnej zostaną  zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w tym samym dniu.