Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

 Nasze fryzjerki z Branżowej Szkoły I Stopnia najlepsze w powiecie!

 Sprawny w zawodzie - fryzjer

W dniu 4.04.2022r. w Zespole Szkół Nr 4 w Dębicy odbył się konkurs organizowany przez 9 – 19 Hufiec Pracy w Dębicy „Sprawny w zawodzie 2022 – fryzjer” na szczeblu lokalnym. Nasze fryzjerki po raz kolejny okazały się najlepsze. Weronika Czuchra z klasy III BwP zajęła pierwsze miejsce, Jagoda Domagała z klasy III AwP drugie, a Karolina Ostrowska z klasy III BwP trzecie miejsce. Gratulujemy nie tylko naszym uczennicom, ale również ich pracodawcom pod fachowym okiem, których się szkolą: Panu Januszowi Stalcowi, Pani Angelice Paszkiewicz oraz Pani Natalii Jedlińskiej.              

Weronika Czuchra będzie reprezentowała Hufiec Dębicki w etapie wojewódzkim konkursu. Weroniko trzymamy za Ciebie mocno kciuki!

Eliminacje przeprowadzone zostały w części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części uczestniczki odpowiedziały na 20 pytań, po których przygotowały się do części praktycznej, gdzie motywem przewodnim była ,,Fryzura wieczorowa”. Uczestniczki zostały ocenione przez pracodawczynię Panią Bożenę Mosior -instruktora praktycznej nauki zawodu oraz Panią Małgorzatę Proczek – Sroka- nauczyciela przedmiotów zawodowych fryzjerskich.

 

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com