Jeśli naprawiać samochody, to tylko u mechaników pojazdów samochodowych z Kopernika!

Sprawny w zawodzie - mechanik

W dniu 1 kwietnia 2022 roku nasi uczniowie wzięli udział w etapie lokalnym konkursu ,,Sprawny w zawodzie 2022 – mechanik pojazdów samochodowych’’ zorganizowanym przez Dębicki Hufiec Pracy na terenie Firmy „ELIT” Polska filia w Dębicy. Brali w nim udział uczniowie z Branżowych Szkół I Stopnia naszego powiatu. Najlepszymi okazali się uczniowie naszej szkoły : Michał Bednarz z klasy III BwP, który zajął I miejsce i będzie reprezentować Dębicki Hufiec na szczeblu wojewódzkim oraz Bartłomiej Idzior z klasy III AwP –II miejsce. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, jaki i praktyczną.

Gratulujemy nie tylko naszym uczniom, ale również ich pracodawcom pod fachowym okiem, których się szkolą: Panu Andrzejowi Podgórnikowi i Panu Markowi Muzyce, a za Michała trzymamy mocno kciuki w kolejnym etapie.