Ośmiu Wspaniałych

W 13 listopada 2023 r. uczniowie klasy V technik informatyk wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Informatycznej Olimpus. Celem olimpiady było sprawdzenie wiedzy, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych u uczniów oraz stymulowanie ich aktywności poznawczej. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z pytań wielokrotnego wyboru. Każde pytanie miało co najmniej jedną poprawną odpowiedź. Za każdą poprawną odpowiedź dopisuje się do otrzymanej sumy 1 punkt, za fałszywą (-1) punkt.

Dziś dzielimy się z wami wynikami.

Zwycięska ósemka

Na 286 uczestników poziomu szkoły średniej naszych ośmiu uczestników zajęło czołowe miejsca.

Łukasz Piwowar – miejsce 6, Maksymilian Myszka – miejsce 11, Dawid Łukasik – miejsce 15, Kamil Błoński i Szymon Gągała – miejsce 17, Maciej Tokarczyk – miejsce 18, Dominik Spólnik – miejsce 22, Wojciech Białogłowicz – miejsce 25.

statystyki

Statystycznie Nasz Ósemka zdobyła średnio wyższy wynik o 10 punktów procentowych od średnich wyników w województwie i w Polsce.

GRATULUJEMY!