Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Drodzy Absolwenci!

Nadszedł dla Was czas zakończenia szkoły. W niecodziennych okolicznościach, w zmienionych warunkach zdalnej edukacji. Inaczej sobie wszyscy wyobrażaliśmy to zakończenie... W oczekiwaniu na czas powrotu do normalności odbierzecie swoje świadectwa ukończenia szkoły. Świat wokół się zmienił. Przyspieszyło Wasze dojrzewanie. Towarzyszą nam różne refleksje nad życiem, hierarchią wartości, relacjami z innymi ludźmi, naszymi potrzebami, możliwościami, nowymi wyzwaniami.

Przez cztery lata Waszego pobytu w szkole wiele się wydarzyło. Z pewnością będziecie ten czas dobrze i miło wspominać. :)

Angażowaliście się w różne obszary funkcjonowania szkoły, m.in. działalność w samorządach , wolontariat, przygotowanie Złotego Jubileuszu 50-lecia Szkoły, Dni Otwartych Szkoły, Salonów Gimnazjalistów i Ósmoklasistów, Dni Kariery, Święta Patrona i wiele innych przedsięwzięć. Doświadczyliście przygody doskonalenia zawodowych umiejętności na zagranicznych stażach w ramach programu Erasmus +. Wielu z Was brało udział w zawodach, konkursach, olimpiadach i ma na swoim koncie sukcesy i osiągnięcia zawodowe. Wielu osiągnęło wysokie wyniki nauczania. Jeszcze raz serdecznie Wam tego gratulujemy!

Dziś żegnamy się z Wami! Pamiętajcie o szkole, swoich koleżankach, kolegach i nauczycielach.

Powodzenia na egzaminach i w dorosłym życiu! :)

 

Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz młodsi koledzy i koleżanki.

 

Pełna treść tekstu w zakładce doradcy zawodowego.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com