Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Absolwenci wyruszają w świat

W ostatni kwietniowy piątek odbyło się pożegnanie absolwentów tegorocznych klas czwartych technikum w zawodach, technik usług fryzjerskich, technik logistyk, technik informatyk i technik spedytor. Słowa pożegnania pełne ciepła i życzliwości skierowali do absolwentów dyrekcja szkoły, wychowawcy, doradca zawodowy. Kryjąc niejednokrotnie pod maseczkami łzy wzruszenia, absolwenci odebrali z rąk Pani Dyrektor swoje świadectwa ukończenia szkoły, przyjmowali wyróżnienia, dyplomy, nagrody książkowe za całokształt pracy, za szczególne osiągnięcia edukacyjne, sportowe, zaangażowanie i aktywność na rzecz szkoły, działalność w szkolnym wolontariacie, przy organizacji akademii i uroczystości oraz prowadzenie kroniki szkolnej. Doceniono również rodziców za wieloletnią współpracę i nieocenioną pomoc.

pożegnanie absolwentów 4

Drodzy Absolwenci!

Wyruszajcie odważnie w podróż do dorosłego życia. Powodzenia na egzaminach maturalnych, studiach, w pracy zawodowej i w osobistym życiu! Do zobaczenia!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com