Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Stypendyści Kopernika

stypendyci kopernika 1 20220302 1297729491  stypendyci kopernika 2 20220302 1329459921

Magdalena Chodór z klasy IV Technik usług fryzjerskich oraz Łukasz Piwowar z klasy III Technik informatyk otrzymali stypendium W RAMACH PROJEKTU PN. „WSPARCIE STYPENDIALNE DLA UCZNIÓW ZDOLNYCH – szkolnictwo zawodowe – ROK SZKOLNY 2021/2022" REALIZOWANEGO PRZEZ WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE/URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W RZESZOWIE. Otrzymane fundusze mogą przeznaczyć na rozwój zawodowy, wzbogacanie wiedzy oraz rozwijanie swoich zainteresowań.

Opiekunami dydaktycznymi stypendystów są: Pani Marzena Kowalczyk oraz Pani Beata Krupa.

Gratulacje dla tegorocznych stypendystów.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com