Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Konkurs fryzjerski rozstrzygnięty
konkurs fryzjerski rozstrzygnity 1 20220320 1374180548 konkurs fryzjerski rozstrzygnity 2 20220320 1333509139
17 października w  "Koperniku" odbył się konkurs fryzjerski " Fryzura ślubna". W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zadaniem uczestników było nie tylko wykonać fryzurę, ale makijaż oraz ogólną stylizację modelki. Wszyscy uczestnicy super wykonali zadanie. Jury miało problem z wytypowaniem najlepszych,ale jak to w konkursach bywa trzeba wytypować "podium".
I miejsce zdobyła Magdalena Chodór z kl. IV TF
II miejsce Aleksandra Pociask z kl. III Tf P
III miejsce Filip Hamala z kl. II Tf
IV miejsce Natalia Kuszela z kl III Tf P
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział  i gratulujemy pięknych fryur:) 
Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
 
 
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com