Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

POMOC DLA UKRAINY

pomoc dla ukrainy 1 20220322 1205942249 pomoc dla ukrainy 4 20220322 1616300100

Zakończyliśmy zbiórkę darów w ramach akcji „Pomoc dla Ukrainy”. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy. Zebrane dary oraz środki finansowe zostaną bezpośrednio przekazane do konkretnych rodzin ukraińskich oraz do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, w którym znajduje się punkt pomocy wyznaczony przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Koordynatorami akcji były:

Panie Monika Pieniążek i Agata Lipczyńska-Sroka

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com