Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Informacja dla pracodawców i uczniów z branżowej szkoły I stopnia
 
Uczniowie branżowych szkół I stopnia wracają na zajęcia praktyczne u pracodawców.

Od 26 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia wszystkich klas będą mieli zajęcia praktyczne u pracodawców.

Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców od 26.04.2021 r., o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com