Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

 powiatowy dzien edukacji 1 20211020 1884252833  powiatowy dzien edukacji 2 20211020 1003326079  powiatowy dzien edukacji 7 20211020 1702864121

Dnia 13 października 2021 roku w Jodłowej odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej. Zespół Szkół Nr 4 reprezentowała pani Dyrektor Renata Zięba wraz z nauczycielami i uczniami. Uroczystościom towarzyszyły obchody jubileuszu 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej oraz nadanie sztandaru szkole, której początki sięgają czasów okupacji. Podczas obchodów z rąk Starosty Powiatu Dębickiego - Pana Piotra Chęćka nauczyciele i uczniowie odebrali nagrody, awanse i stypendia. Nagrodę Starosty Powiatu Dębickiego otrzymali: pani Marta Buszek, pani Anna Depa oraz pan Tomasz Szewczyk. Pani Ewelina Skrzypek otrzymała potwierdzenie awansu na stopień nauczyciela mianowanego. Natomiast za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę, zaangażowanie w życie szkoły i reprezentowanie jej w środowisku lokalnym stypendia otrzymali uczniowie: Magdalena Chodór z klasy IV technik usług fryzjerskich i Łukasz Piwowar, uczeń klasy III technik informatyk.

Nagrodzonym nauczycielom oraz wszystkim uczniom gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów w pracy i nauce.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com