II miejsce w powiatowym konkursie „Zwierzęta- lubię"

ii miejsce w powiatowym konkursie zwierzta lubi szanuj dbam 1 20211111 1283439697  ii miejsce w powiatowym konkursie zwierzta lubi szanuj dbam 2 20211111 1986371183

W dniu 09.11.2021r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy został podsumowany powiatowy konkurs „ Zwierzęta – lubię, szanuję, dbam”. Został on połączony z prelekcjami dotyczącymi ochrony zwierząt i ciekawostkami o nich.
Z naszej szkoły w konkursie tym wzięło udział 16 uczniów.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 1Ti- Tomasz Górka, który zdobył II miejsce w kategorii szkół średnich naszego powiatu.

Zespołowi Szkół Ekonomicznych dziękujemy za zaproszenie, a Starostwu Powiatowemu w Dębicy za cenne nagrody. Opiekunem konkursu była p. Joanna Mrzygłód.