Szkolny konkurs historyczny

„Polska w dwudziestoleciu międzywojennym”

konkurs historyczny 1 20211115 1142784859  konkurs historyczny 2 20211115 1931807453

W dniu 5 listopada 2021 r., na sali gimnastycznej odbył się szkolny konkurs historyczny pod tytułem „Polska w dwudziestoleciu międzywojennym”. Jury w składzie przewodniczący Rafał Jeż, członkowie Tomasz Szewczyk i Paweł Florka, po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło przyznać:

I miejsce Kacper Barys z 1 Til

II miejsce Daniel Chajec z 3 TilP

III miejsce Diana Borysenkova z 3 TfsP

Uczestnicy: Łukasz Piwowar z 3TilP, Kacper Cebulak z 3 TilP, Jakub Marcinków z 3 TilP, Natalia Nykiel z 1BW, Igor Smagasz 3 TilP, Karolina Skubel 1 BW, Paulina Stan 3 TfsP, Wiktoria Małenczuk 3 TfsP, Dominik Spólnik 3 TilP, Wiktoria Kuma 3 TilP,
Szymon Pociask 3 TilP. W imieniu jury, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.