Nasi informatycy w finale Ogólnopolskiego Konkursu CyberSkiller!

Uczniowie klas technik informatyk: Łukasz Piwowar, Kacper Gęza i Mikołaj Michalski, jako drużyna, po przejściu etapu wojewódzkiego konkursu, zakwalifikowali się do kolejnego - ogólnopolskiego etapu. Po etapie wojewódzkim znajdują się na 3 pozycji w podkarpaciu oraz 14 w klasyfikiacji ogólnopolskiej!.
GRATULUJEMY SUKCESU!
31 maja 2022 odbędzie się finał konkursu, po którym poznamy najlepszą drużynę szkolną z dziedziny cyberbezpieczeństwa w całej Polsce. Trzymamy kciuki.
 cyberskiller