Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Napoje energetyczne "Krótkotrwała energia, długotrwałe ryzyko dla zdrowia"

 napoje energetyczne krotkotrwaa energia dugotrwae ryzyko dla zdrowia 1 20240514 1000115797  napoje energetyczne krotkotrwaa energia dugotrwae ryzyko dla zdrowia 4 20240514 1491009124

14 maja w Koperniku odbyło się spotkanie uczniów z dietetykiem, Panią Magdaleną Parys z firmy Projekt Zdrowie pod hasłem „Krótkotrwała energia, długotrwałe ryzyko dla zdrowia”. Tematem były napoje energetyczne, popularne wśród młodzieży, ale też potencjalnie bardzo szkodliwe dla zdrowia. Pani Parys przedstawiła młodzieży skład tych napojów oraz alternatywne, zdrowsze opcje, takie jak napoje z miodem i imbirem czy cytryną i pieprzem cayenne, a także miętą i lodem.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów i z pewnością będzie kontynuowane w ramach edukacji zdrowotnej.

Organizatorkami były panie Bernadeta Krupa i Joanna Mrzygłód.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com