Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Spotkanie wywiadowcze z Rodzicami

W dniu 16 maja (czwartek) 2024 r. o godz. 16.00 dla rodziców uczniów klas pierwszych, drugich, trzecich branżowej szkoły I stopnia  i klas 3 technik usług fryzjerskich i spedytor, 4 technik usług fryzjerskich i spedytor (1 Aw, 1 Bw, 2 Aw, 2 Bw, 3 Aw, 3 Bw, 3 tfs, 4 tfs) oraz o godz. 17.00 dla rodziców uczniów pozostałych klas technikum (1 tfs, 1 til, 1 tlA, 2 tinf, 2 tlog, 2 tfs, 3 til, 4 til) odbędą się konferencje wywiadowcze dla rodziców uczniów naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy Państwa Rodziców.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com