NAJLEPSI WŚRÓD MŁODYCH FRYZJERÓW

18 lutego 2012r na scenie DK Mors odbyły się mistrzostwa województwa podkarpackiego dla młodych adeptów fryzjerstwa
Z pośród 62 uczniów z całego Podkarpacia troje naszych uczniów znalazło się na podium.

W kategorii fryzjerstwo damskie III miejsce zajęła Beata Pocica. Natomiast w konkurencji wykonania warkoczy i plecionek II miejsce zajęła Angelika Puchała, III miejsce Patryk Marciniszyn
Uczniowie szkolili się pod okiem mistrzów: Natalii Jedlińskiej i Janusza Stalca.

Życzymy dalszych sukcesów w karierze fryzjerskiej!
Opracowała: Beata Krupa