Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

TERMINY KONSULTACJI I ZAJĘĆ DODATKOWYCH

w roku szkolnym 2021/2022

            

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji dla uczniów/ rodziców (opiekunów prawnych)

Termin zajęć dodatkowych (fakultety)

Rodzaj zajęć dodatkowych (fakultety)

1.

Buszek Jerzy – informatyka, w-f

środa 11.30 – 12.15

   

2.

Buszek Marta – język polski

czwartek 10.00 – 11.30

Środa 18.00 – 19.00 (on-line Teams)

Fakultet z j. polskiego dla maturzystów

3.

Ciołkosz Jacek – język angielski

środa 9.40 – 10.25

   

4

Depa Anna – doradca zawodowy

Dla rodziców poniedziałek 15.15 – 16.00

Dla uczniów wg harmonogramu doradcy zawodowego

   

5

Florka Paweł – filozofia, etyka, nauczyciel wspomagający

piątek 9.40 – 11.25

   

6

Gawryś Maria – język angielski

czwartek 10.40 – 11.25

   

7

Gąsior Sylwia - w-f

czwartek 11.30-12.15

   

8

Grzyb Ewa – historia, WOS

1. poniedziałek miesiąca 10 .45 – 11.25

   

9

Hodor Agnieszka - matematyka, informatyka

środa 9.40 – 10.25

wtorek 7.10 – 7.55

 

10

Hyjek Dorota - matematyka

środa 9.40 – 10.25

Czwartek 13.10 – 13.55

 

11

Jeż Rafał - historia

czwartek 10.40 – 11.25

   

12

Jurczyński Jakub - w-f

czwartek 11.30-12.15

   

13

Kaszuba – Kloc Marzena – nauczyciel wspomagający

wtorek 11.30 – 12.15

   

14

Kliś Krzysztof – przedmioty zawodowe (informatyczne)

poniedziałek 16.25 – 17.00

   

15

Kowalczyk Marzena – matematyka, przedmioty zawodowe (informatyczne)

środa 7.10 – 7.30

Czwartek 18.00-19.00
(on line)

 

16

Ks. Krukowski Roman- religia

piątek 10.40 – 11.25

   

17

Krupa Beata - przedmioty zawodowe (fryzjerskie)

środa 10.40-11.25

   

18

Krupińska – Dubisz Małgorzata - fizyka

środa 11.30 – 12.15

   

19

Kurcz Justyna - przedmioty zawodowe (logistyczne)

piątek 10.40 – 11.15

   

20

Lipczyńska – Sroka Agata - w-f

poniedziałek 8.00 – 8.45

   

21

Longosz – Nicpoń Małgorzata – podstawy przedsiębiorczości, matematyka, przedmioty zawodowe (spedycyjne)

środa 12.30 – 13.05

   

22

Łącka Urszula – język polski, biblioteka

poniedziałek 13.00 – 14.00

   

23

Łączak Magdalena – język francuski

poniedziałek 14.50 – 15.35

   

24

Malinowska Agnieszka –Kierownik praktyk, geografia

czwartek 12.15 – 13.00

piątek 8.00- 8.45

 

25

Małek Katarzyna – język angielski

poniedziałek 11.30 – 12.15

   

26

Mardeusz Mieczysława – przedmioty zawodowe (logistyczne)

środa 10.40 – 11.25

   

27

Maziarka Lucyna - geografia

czwartek 12.20 – 13.15

   

28

Mrzygłód Joanna - biologia

czwartek 9.40 – 10.25

   

29

Pękala Monika - język polski, wychowanie do życia w rodzinie

środa 11.30 – 12.15

   

30

Pieniążek Monika – Pedagog szkolny

według godzin pedagoga szkolnego

   

31

Proczek – Sroka Małgorzata – przedmioty zawodowe (fryzjerskie)

poniedziałek 9.40 – 10.25

   

32

Salwa Honorata – przedmioty zawodowe (spedycyjne)

środa 11.30 – 12.15

   

33

Skrzypek Ewelina – język niemiecki, przedmioty zawodowe (logistyczne)

piątek 9.40 – 10.25

   

34

Ks. Soleński Bogusław - religia

środa 12.20 – 13.05

   

35

Sulisz Bogusława – nauczyciel wspomagający

środa 8.40 – 9.05

   

36

Szczerbińska Grażyna – Wicedyrektor szkoły, język polski

piątek 13.00 – 14.00

wtorek 13.10 – 14.15 Gimnazjum

   

37

Szewczyk Tomasz – edukacja dla bezpieczeństwa, w-f

piątek 8.50 – 9.35

   

38

Tymoszuk Elżbieta – język rosyjski, biblioteka

środa 15.20 – 16.00

   

39

Urbańska Jolanta – język niemiecki

środa 8.00 – 8.45

   

40

Więch Bożena - chemia

wtorek 12.20 – 13.05

   

41

Zięba Renata – Dyrektor szkoły, historia

poniedziałek 14.00 – 15.00

   

42

Żyłka Ewelina – Pedagog szkolny

według godzin pedagoga szkolnego

   

 
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com