Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Zajęcia klasy patronackiej
 
zajcia klasy patronackiej 4 20160611 1100262567
9 czerwca uczniowie klasy 3 technik informatyk wzięli udział w zajęciach wrsztatowych w labolatoriach Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej, prowadzonych przez Pana Łukasza Bisa, pełnomocnika Dziekana WAiNS ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.
Tematyką zajęć była grafika komputerowa 3D. Młodzi informatycy podjęli wyzwanie tworząc animacje 3D przy wykorzystaniu oprogramowania Adobe After Effects.
Aplikacja ta definiuje standard branżowy w zakresie tworzenia kompozycji i pracy z animacją, dzięki której można projektować i dostarczać profesjonalne animacje oraz efekty wizualne na potrzeby filmów, telewizji, wideo, jak i stron internetowych.
W ramach poznawania zaplecza naukowego uczelni, uczniowie mogli doznać niesamowitych wrażeń wirtualnej rzeczywistości wchodąc do jaskini 3D, w której użytkownik widzi trójwymiarowy obraz generowany przez komputery, tworzący wirtualną rzeczywistość w jaskini. Obejrzeliśmy również skaner obiektów trójwymiarowych i drukarkę trójwymiarową oraz przykładowe wydruki.
Nabytą wiedzę i umiejętności uczniowie z pewnością wykorzystają, a w przyszłości będą pogłębiać i poszerzać.
 
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com