Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Bibliotekarze szkolni otwierają cotygodniowy cykl spotkań pod hasłem

Bibliotekarze polecają

Nie zrażajcie się nietypową sytuacją, trudną także dla czytelników, bo zamknięto biblioteki i księgarnie.

Teraz jest czas na przeszukanie domowych biblioteczek oraz skorzystanie z darmowego dostępu do ebooków i audiobooków. Wierzymy, że sami potraficie znaleźć sobie Coś ciekawego. Ale i my dajemy podpowiedzi.

Nasze cotygodniowe propozycje znajdziecie w zakładce Biblioteka Aktualności.

Tam też umieściliśmy darmowe źródła ebooków i audiobooków.

Życzymy miłej lektury!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com