Z książką mi do twarzy!

konkursOgłaszamy konkurs fotograficzny pod hasłem „Z książką mi do twarzy”.

Do udziału zapraszamy uczniów i nauczycieli.

Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację przesłanego zdjęcia na stronie internetowej szkoły.

Zróbcie sobie fotografię z ulubioną książką lub na tle swojej domowej biblioteczki.

Prace wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 25 kwietnia.

Po tym czasie wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły. Przez kilka kolejnych dni uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mogli oddawać swoje głosy na najciekawszą pracę.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i pomysły.

Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 3 fotografie.

Wyłonieni przez Was zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Wasi Bibliotekarze