Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Wyniki VII edycji konkursu  „Praca moich marzeń”

wyniki vii edycji konkursu praca moich marze 3 20221215 1584633216  wyniki vii edycji konkursu praca moich marze 5 20221215 1200641235  wyniki vii edycji konkursu praca moich marze 1 20221215 1422422073

Drodzy uczniowie klas VII i VIII szkól podstawowych!

Konkurs „ Praca moich marzeń” został rozstrzygnięty. Uroczyste jego podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 14 grudnia 2022 r. podczas Dnia Kariery w Koperniku.

Po raz kolejny udowodniliście, jak piękne macie marzenia o swoim przyszłym zawodzie, jak dużo o nim wiecie, jak realnie postrzegacie swoje cechy, predyspozycje, umiejętności, które pozwolą Wam w nim się realizować  i czerpać prawdziwą satysfakcję. Analiza nadesłanych przez Was prac dostarczyła jury sporo emocji, wzruszeń, refleksji a także podziwu i uznania dla przedstawionych pomysłów. Wspomnieć tu chcemy między innymi o inżynierze reaktorowym, kocim psychologu czy techniku kryminalistyki.

Cieszy nas fakt, iż duch wolontariatu i ofiarnej pomocy drugiemu człowiekowi, umiłowanie przyrody i zwierząt, obserwacja współczesnego świata w różnych jego barwach, kieruje Wasze myśli ku naprawianiu tego co złe, co krzywdzące, poszukiwaniu nowych rozwiązań i rozwojowi nauki, aby lepiej się żyło nam wszystkim i przyszłym pokoleniom.

Życzymy Wam z całego serca realizacji Waszych zamierzeń!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria literacka

I miejsce – Julia Smutek – SP nr 12 w Dębicy - opiekun p. Anna Olechowska

II miejsce – Zuzanna Urban – SP nr 2 w Jodłowej – opiekun p. Ewa Nowak

III miejsce – Marlena Gaweł z SP w Brzeźnicy – opiekun Urszula Maź  

Wyróżnienie – Hubert Waśko z SP w Chotowej – Violetta Wodzińska

Kategoria projekt multimedialny

I miejsce -Liliana Zima – SP w Łękach Górnych – opiekun p. Zofia Ziaja

II miejsce - Karol Jaźwiński – SP nr 12 w Dębicy- opiekun p. Anna Olechowska

III miejsce – Jakub Bernaś - SP w Łękach Górnych – opiekun p. Zofia Ziaja

Wyróżnienie – Klaudia Hamala – SP nr 2 w Dębicy – opiekun p. Magdalena Hadała - Filip

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Nauczycielom opiekunom bardzo dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu. Waszych młodszych kolegów zapraszamy do udziału w konkursie za rok.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com