Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Informatycy z Kopernika w największej firmie w Europie a drugiej na świecie!

uczniowie kopernika w stomilu 1 20230213 2093356259     uczniowie kopernika w stomilu 2 20230213 1471226636 uczniowie kopernika w stomilu 3 20230213 1346794080

W dniu 10 lutego 2023 r. uczniowie kl.IV technik informatyk uczestniczyli w spotkaniu branżowym w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A.. Pracownicy TC Dębica zaprezentowali historię, dzień dzisiejszy firmy oraz plany na przyszłość. Zapoznali również młodzież z procesami produkcyjnymi oraz ich optymalizacją. Dużą ciekawość wśród uczestników wzbudziła prezentacja funkcjonowania sektora IT. Uczniowie byli pod wrażeniem stosowanych nowoczesnych rozwiązań i urządzeń do obsługi informatycznej firmy. Możliwość obejrzenia i doświadczenia ich działania była dodatkowym atutem spotkania. Pierwsza wizyta naszych uczniów  rozpoczyna współpracę z Firmą Oponiarską, w ramach której uczniowie odbywać będą praktyki zawodowe oraz wizyty branżowe.

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy za życzliwe przyjęcie, zaangażowanie i otwartość.   

Spotkanie zorganizowały pani Agnieszka Malinowska i pani Anna Depa.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com