Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Szkolne Dni Kariery
 
szkolne dni kariery 1 20240501 2074465746 szkolne dni kariery 5 20240501 2036073753
 

W ostatnich dniach kwietnia w ramach Szkolnych Dni Kariery odbyły się spotkania ze specjalistami z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Rzeszowie oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Dębicy. Uczniowie klas Vtil, V tfs, IV til, II tfs z zainteresowaniem wysłuchali ciekawych prezentacji na temat rynku pracy, jego instytucjach , współczesnych trendach, sprawdzonych źródłach informacji na jego temat, sieci EURES, szerokiej ofercie urzędów pracy, oraz rodzajom wsparcia udzielanego młodym ludziom poszukującym zatrudnienia. Informacje te przedstawiła Pani Urszula Adamczyk z Centrum IPKZ w Rzeszowie.

Doradcy zawodowi z Młodzieżowego Centrum Kariery w Dębicy – Pani Agnieszka Wozowicz – Kot oraz Pan Sławomir Wiktor, przeprowadzili zajęcia w klasach I wa i I wb na temat zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Przedstawili również ofertę MCK, zapoznali z możliwością uczestnictwa w kursach zawodowych oraz zachęcili do udziału w konkursie „Ogarnij pasję i zostań fachowcem”.
Kolejnym etapem Szkolnych Dni Kariery, będą spotkania ze specjalistami z Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy.

Wszystkim prelegentom serdecznie dziękujemy za podzielenie się wiedzą i swoim doświadczeniem.
Będzie ona z pewnością przydatna w skuteczniejszym poruszaniu się po otwartym rynku pracy.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com