Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.

Wyniki konkursu literacko - plastycznego dla uczniów kl. VIII szkół podstawowych powiatu dębickiego pt.: „ Praca moich marzeń” - V edycja - r. szk. 2020/2021

Drodzy Ósmoklasiści! Ogłoszony przez naszą szkołę konkurs literacko - plastyczny  "Praca moich marzeń” został rozstrzygnięty.

Po raz kolejny udowodniliście, że wielu z Was świetnie wie, jaki zawód chce w przyszłości wykonywać. Potraficie również swoje refleksje i spostrzeżenia przelać na papier piórem i farbami. Z wielką przyjemnością oglądaliśmy Wasze prace. Ze wzruszeniem czytaliśmy niektóre opisy zamieszczone w nagrodzonych pracach autorek, które bez wątpienia, wykazały sie talentem literackim. Miło nam poinformować , że nagrodzeni zostali:

w kategorii literackiej:

I miejsce - Ewelina Pluta - Szkoła Podstawowa w Chotowej - opiekun p. Violetta Wodzińska

równorzędne

I miejsce - Anna Pytel - Szkoła Podstawowa w Chotowej - opiekun p. Violetta Wodzińska

II miejsce - Gabriela Osuch - Szkoła Podstawowa w Żyrakowie - opiekun p. Dorota Wilk

III miejsce - Kamila Zarzycka - Szkoła Podstawowa w Żyrakowie - opiekun p. Dorota Wilk

w kategorii plastycznej:

I miejsce - Daria Czaja - Szkoła Podstawowa w Żyrakowie - opiekun p. Dorota Wilk

II miejsce - Karolina Galus - Szkoła Podstawowa w Czarnej - opiekun p. Magdalena Mordyl - Galus

III miejsce - Natalia Krupa - Szkoła Podstawowa w Żyrakowie - opiekun p. Dorota Wilk

 

Nagrodzonym uczniom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy! :) Nagrody oraz dyplomy dla laureatów zostaną przekazane do ich macierzystych szkół po 10 maja, gdzie nastąpi ich wręczenie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Wasze młodsze koleżanki i kolegów zapraszamy do kolejnej jego edycji za rok.

Na koniec jeszcze kilka cytatów z nagrodzonych prac literackich:

Gabrysia Osuch - Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

"(...) Praca, którą wykonujemy, powinna być odzwierciedleniem naszych pasji, zainteresowań i wartości, które wyznajemy. Swoją pracą powinniśmy wyrażać siebie, rozwijać się. (...)Wymarzony zawód to taki, który sprawia nam radość, daje satysfakcję, powoduje,
że czujemy się spełnieni. Szukając takiego zawodu musimy przede wszystkim skupić się
na odnalezieniu pasji, celu, do którego będziemy dążyć, który nada sens naszej codziennej pracy i wysiłkowi."

Kamila Zarzycka - Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

"Sądzę, że wybór właściwej drogi w życiu jest bardzo trudny, czego nauczyły mnie moje doświadczenia, ale i wyjątkowo ważny. Myślę, że udało mi się go dokonać i będę
w przyszłości zadowolona z decyzji, którą podejmę już w tym roku, jaką jest wybór kierunku dalszego kształcenia. Będzie on znaczący dla moich przyszłych osiągnięć oraz tego, co będę robić (...)."

Anna Pytel - Szkoła Podstawowa w Chotowej

"(...) Praca psychologa jest trudna i od zawsze mi się podobała. Przecież jest na tym świecie wiele dzieci i nastolatków, którzy potrzebują pomocy, nie umieją poradzić sobie z problemami, nie wiedzą, komu mogą się zwierzyć i gdzie szukać wsparcia. Są zamknięci w sobie, boją się powiedzieć głośno o bólu i cierpieniu. Od zawsze czułam, że to moje powołanie, pomagać innym. Chcę, żeby dzięki mnie nauczyły się, co to jest szczęście i zaczęły uśmiechać się do świata. Wiem, to bardzo trudne."

Ewelina Pluta - Szkoła Podstawowa w Chotowej

,,Wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić, jeśli mamy odwagę je zrealizować". Wzięłam sobie te słowa głęboko do serca i małymi krokami podążam do celu (...)."

Gratulujemy! Powodzenia w dalszej edukacji i osiągnięciu wymarzonego zawodu!

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com