Uczniowie Kopernika na Salonie Maturzysty 2022

Uczniowie klasy IV Til oraz IV Tfs wzięli udział w Salonie Maturzystów Perspektywy 2022, który w tym roku odbył się online.

W dwóch przygotowanych szkolnych salach czwartoklasiści z zainteresowaniem wysłuchali wykładów i prezentacji na temat zasad, terminów, przebiegu egzaminu maturalnego, zaprezentowanych przez Dyrektora OKE w Warszawie oraz Dyrektora CKE w Krakowie.

Eksperci OKE w Krakowie przekazali młodzieży informację na temat maturalnych przedmiotów obowiązkowych oraz egzaminu z rozszerzonego języka polskiego.

Każdy zarejestrowany na salon uczeń uzyskał dostęp do Informatora dla Maturzystów 2022 w formie e-booka, wyjątkowej publikacji, w której znajdują się zarówno informacje dotyczące egzaminu maturalnego jak i oferta edukacyjna uczelni wyższych na rok 2022/2023 oraz najnowszy Ranking Szkół Wyższych i Ranking Kierunków Studiów.

W kolejnych dniach września uczniowie będą mieli możliwość zapoznania się z interesującymi ich, rozszerzeniami z przedmiotów na egzaminie maturalnym.

To kolejny bardzo ważny krok w przygotowaniu do samej matury oraz świadomym planowaniu dalszej edukacji i aktywności zawodowej uczniów Kopernika.

salon maturzystów 2022 onlinesalon maturzystów 2022 onlinesalon maturzystow 2022 1 20210921 1294077447