Nowe perspektywy pracy w prestiżowej branży dla uczniów Kopernika

27 września w szkole odbyło się spotkanie uczniów z klas I, III i IV kształcących się w zawodach technik logistyk i technik spedytor z przedstawicielami firmy lotniczej LOT AMS z Warszawy. Firma obecnie bardzo intensywnie rozwija się na terenie Podkarpacia. Powstające w Jasionce koło Rzeszowa nowoczesne zaplecze firmy imponuje rozmachem inwestycji oraz odważnymi planami zatrudnieniowymi. Dla naszej młodzieży stanowi to nową szansę na atrakcyjną, prestiżową pracę oraz rozwój i pogłębienie swoich umiejętności w oparciu o specjalny system kształcenia jaki oferuje firma LOT AMS.