Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało Poradnik dla szkół " Kształcenie na odległość" . Zawiera on wiele ważnych informacji, które mogą pomóc rodzicom i uczniom w nowych wyzwaniach, które przed wszystkimi postawiła obecna sytuacja i konieczność edukacji zdalnej.

Znajdują się tam m.in. informacje dotyczące:

- egzaminu maturalnego

- egzaminu ósmoklasisty

- egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe,

- kształcenia i wspierania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w tym z niepełnosprawnością

- bezpiecznej pracy z komputerem w sieci

- e-materiałów przydatnych do pracy zdalnej.

Zachęcamy do zapoznania się z tą publikacją.

Czytaj więcej w zakładce doradcy zawodowego.

Doradcy Zawodowi