Kolejny sukces naszych utalentowanych uczniów!

rozwjanie talentow 1 20160502 1434182621

Klaudia Żmuda i Patrycja Kociołek – uczennice kl. IV tf, wzięły udział w XIV Przeglądzie Talentów Szkół Promujących Zdrowie, który w tym roku odbywał się pod hasłem: „Rozwijanie talentów drogą do zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy. W zaciętej muzycznej rywalizacji w kategorii wokalno – instrumentalnej, dziewczęta, którym na scenie akompaniował Kamil Kuczek – uczeń kl. III wa naszej szkoły, zaprezentowały 2 utwory: „Kiedyś byłam różą” Kayah i Bregović oraz „ Stay with me” Sam Smith. Zyskały wiele pochwał za piękny wokal i zgranie głosów i w rezultacie zajęły zaszczytne II miejsce! Ich występ dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji.

Naszym uczniom, którzy lada moment staną się absolwentami naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów!