Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Dzień Kobiet w Koperniku: Słodki poczęstunek i motywacyjne słowa
 
dzie kobiet w koperniku sodki poczstunek i motywacyjne sowa 1 20240308 1473341943 dzie kobiet w koperniku sodki poczstunek i motywacyjne sowa 10 20240308 1842621649 dzie kobiet w koperniku sodki poczstunek i motywacyjne sowa 5 20240308 1949873275
 
W dniu dzisiejszym wszystkie kobiety w naszej szkole - te młodsze i nieco starsze - mogły poczuć się bardzo wyjątkowo. Panowie postanowili sprawić im miłą niespodziankę - każda z pań otrzymała słodki upominek oraz karteczkę z inspirującym cytatem, który miał na celu wzmocnić ich poczucie własnej wartości i motywację do dalszych działań.
„Sukces to nie kwestia talentu, to kwestia wytrwałości”, „Czasami musisz przegrać bitwę, aby wygrać wojnę", "Najlepszy moment na rozpoczęcie jest teraz" czy "Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń" – to tylko niektóre z cytatów, które znalazły się na karteczkach.
 
Raz jeszcze dla wszystkich pań: niech Dzień Kobiet przypomni Wam, jak ważne jest Wasze istnienie i jak bardzo jesteście cenione. Szczęśliwego dnia pełnego uśmiechu i miłości!
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com