Poznaj Polskę plakat informacyjnyWycieczka 3–dniowa do Wrocławia

W dniach 26-28 października 2022r. zaplanowana została wycieczka do Wrocławia, która będzie dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu „POLSKI ŁAD” – przedsięwzięcie Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”.

W wycieczce biorą udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich technikum wszystkich specjalności.

W ramach wycieczki uczniowie zwiedzą m.in. Zamek Książ w Wałbrzychu, zespół historycznego centrum miasta Wrocław, „Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie”, Muzeum Narodowe - Panoramę Racławicką oraz Gmach główny oraz Halę Stulecia.

Szczegółowe informacje u pani Agnieszki Hodor