Konkurs matematyczny "Logiczne potyczki"

konkurs matematyczny logiczne potyczki 1 20240315 1282186364 konkurs matematyczny logiczne potyczki 4 20240315 1414842084 konkurs matematyczny logiczne potyczki 5 20240315 1066583675

12 marca z okazji Dnia Matematyki odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny "Logiczne potyczki". Wydarzenie to przyciągnęło uwagę wszystkich miłośników liczb i wyzwań umysłowych.

Oto wyniki:
I miejsce - Dominik Spólnik
II miejsce - Kacper Cebulak
III miejsce - Sebastian Piękoś

Wszyscy uczestnicy pokazali, że matematyka może być fascynującą przygodą, a takie konkursy nie tylko rozwiją umiejętności logicznego myślenia, ale również integrują społeczność szkolną poprzez wspólne wyzwania intelektualne.

Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców!
Oragnizatorami konkursu były panie Katarzyna Osak oraz Agnieszka Hodor we współpracy z Samorządem Uczniowskim.