Patronat Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie nad klasami technik informatyk.

10 listopada 2015 r. zostało   podpisane porozumienia o współpracy dotyczącej patronatu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie nad klasami technik informatyk w Zespole Szkół Nr 4 w Dębicy.

Współpraca obejmuje różne działania m.in. seminaria, konferencje, wykłady prowadzone przez nauczycieli akademickich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania  w Rzeszowie. Ponadto odbędą się  lekcje i warsztaty w szkole z udziałem specjalistów  branży informatycznej z WSIiZ. Przewidziane są również wizyty naszych uczniów na uczelni i udział w różnych zajęciach i przedsięwzięciach organizowanych przez WSIiZ.

Dzięki tej współpracy nasi uczniowie pogłębią i rozszerzą swoje umiejętności i kompetencje w dziedzinie informatyki. Z pewnością zwiększy to ich szanse na rynku pracy po ukończeniu szkoły.