Wirtualny Dzień Otwarty z LOT AMS

Drodzy uczniowie!

Zapraszamy na pierwszy w tym roku szkolnym Wirtualny Dzień Otwarty z firmą LOT AMS - patronem naszych kierunków technik logistyk i technik spedytor.

Biorąc udział w wydarzeniu w najbliższy czwartek 24 września o godzinie 18:00, zdobędziecie przekonanie, że warto uczyć się języków obcych. Prowadzący skupią się na tematyce języka angielskiego w branży lotniczej. Opowiedzą m.in. o tym, dlaczego znajomość języka w branży lotniczej jest tak ważna oraz czym różni się język angielski od języka angielskiego technicznego.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do udziału w wydarzeniu.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2546201439005225/