Wspieramy akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2012 roku uczennice klasy II technikum usług fryzjerskich: Krystyna Lach, Kaja Kmiecik orazMagdalena Kamaj, pod opieką Pani Beaty Krupy, wzięły udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Dziewczęta wykazały się ogromnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.
Charytatywnie czesały dzieci w Zespole Szkół w Podgrodziu, za co zbierały datki na WOŚP. Dużym powodzeniem cieszyły się loki spiralne, gofrowanie, falowanie włosów oraz chłopięce irokezy w neonowych kolorach.

Całość dopełniały piękne, kolorowe makijaże. A wszystko to po to, aby pomagać potrzebującym ludziom, a w szczególności dzieciom.Pracy było bardzo dużo. Dzieciaki podpatrywały fryzury jedne od drugich i przychodziły z nowymi pomysłami.
Czas płynął w wesołej atmosferze! Chociaż „młode fryzjerki” były zmęczone nie miały serca odmawiać dzieciakom. Dzielnie pracowały do końca. Za co serdecznie im dziękujemy i zapraszamy do dalszych działań charytatywnych.

Opracowała: Beata Krupa