Dzień Nauczyciela

W dniu 11 października 2013 roku odbyła się Uroczysta Akademia szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby uświetnić ten wyjątkowy dzień, potocznie zwany Dniem Nauczyciela uczniowie klasy II WC oraz II WA pod kierunkiem wychowawców przygotowali program artystyczny. Podczas uroczystości, po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się gala wręczenia Nauczycielskich Oskarów. W wydarzeniu towarzyszyły niezwykłe emocje. Następnie uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracowników szkoły. Do podziękowań Samorząd Uczniowski dołączył symboliczne kwiaty.