Zespół Szkół Nr 4 corocznie bierze udział w Licealiadzie – mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych.

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015 reprezentowaliśmy szkołę w następujących zawodach sportowych:

ü  Piłka ręczna dziewcząt i chłopców

ü  Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

ü  Koszykówka dziewcząt i chłopców

ü  Sztafetowe biegi przełajowe

ü  Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

ü  Unihokej dziewcząt i chłopców

12

Turniej piłki nożnej uczniów szkół gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 4

Nauczyciele wychowania fizycznego w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły  organizują cykliczną imprezę skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych – turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr 4.

Mecze rozgrywane są na boisku Orlik przy ulicy Strumskiego, a drużyna na boisku liczy 6 zawodników. Zwycięzcą turnieju w roku 2014 zostało Miejskie Gimnazjum Nr 4 w Dębicy.

• Turniej piłki nożnej chłopców o mistrzostwo szkoły – rozgrywany w okresie od października do kwietnia. Reprezentacje klas uczestniczące w turnieju są podzielone na grupy, w których mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup w bezpośrednim pojedynku wyłaniają mistrza szkoły. Obecnie mistrzostwa broni klasa III technikum.
  • Turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo szkoły – rozgrywany w październiku, którego celem jest wyłonienie reprezentacji do powiatowych zawodów w tenisie stołowym