Konkurs wiedzy o twórczości pisarzy współczesnych

konkurs wiedzy o tworczoci pisarzy wspoczesnych 1 20231121 1944808691 konkurs wiedzy o tworczoci pisarzy wspoczesnych 2 20231121 2018989919

Dnia 17 listopada odbył się organizowany przez bibliotekę szkolną grupowy „Konkurs wiedzy o twórczości pisarzy współczesnych”. Rywalizacja była zacięta. Uczniowie klasy 1Tfs wykazali się dobrą znajomością twórczości Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i Elizy Orzeszkowej. Grupowo 1 miejsce zajęły Martyna Zawojowska, Anna Misielak, Angelika Wójs, Jessica Jezuit i Julia Wantuch. Dziewczęta otrzymały nagrody. Gratulujemy!