Kopernik na Salonach!

kopernik na salonach 1 20240418 1568791776 kopernik na salonach 2 20240418 1394167350

Rozpoczęła się tegoroczna edycja Salonów Ósmoklasisty. Kopernik wziął udział w jej inauguracji zorganizowanej dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z terenu miasta Dębicy. Na przygotowanym stoisku, przedstawiliśmy ofertę edukacyjną szkoły, film o Koperniku oraz umiejętności zawodowe naszych uczniów kształcących się w zawodzie technik usług fryzjerskich. Dziewczęta z klasy III tf zapraszały Ósmoklasistów do wykonania wiosennej fryzury. Bardzo dziękujemy, zaangażowanym w promocję Kopernika, uczniom i uczennicom z klas IV tf i III til za godne reprezentowanie szkoły w tym ważnym wydarzeniu.

Opiekę nad uczniami sprawowały Panie Agnieszka Malinowska i Anna Depa.

Ósmoklasistów zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności.
To doskonała szkoła także dla Was!