Ta strona używa cookie. Ciasteczka przechowywane są w celu zapamiętania ustawień użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możliwość wyłączenia cookies została przedstawiona tutaj.
Seanse filmowe dla Krzysztofa
 
seanse filmowe dla krzysztofa 1 20240419 2044707828 seanse filmowe dla krzysztofa 7 20240419 1803598808 seanse filmowe dla krzysztofa 4 20240419 1839746213
 

W dniach 18 i 19 kwietnia, na sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyły się niezwykłe seanse filmowe zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Wydarzenie to nie tylko dostarczyło uczniom chwili relaksu i rozrywki, ale miało również szczytny cel - zbiórkę funduszy na leczenie naszego kolegi, Krzysztofa, który już drugi raz stawia czoła bardzo poważnej chorobie.

Krzysztof to niezwykle odważny i silny chłopak, który nieustannie walczy z chorobą, nie tracąc przy tym uśmiechu na twarzy. Jego determinacja i siła ducha inspirują nas wszystkich, dlatego też postanowiliśmy wesprzeć go w jego trudnej drodze do zdrowia.

Podczas seansów filmowych zgromadziliśmy się razem jako społeczność szkolna, aby pokazać nasze wsparcie i solidarność. Dzięki zaangażowaniu każdego ucznia udało nam się zebrać ponad trzy tysiące złotych, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów jego leczenia.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich zaangażowanie i hojność. Dzięki waszej dobrej woli udało nam się wesprzeć Krzysztofa w walce z chorobą. ❤️

Zachęcamy również wszystkich, którzy chcieliby pomóc naszemu koledze, do wsparcia go poprzez Link do zbiórki.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com