„AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZYCH INWESTORÓW”

„AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZYCH INWESTORÓW”_3
Młodzież naszej szkoły wzięła udział w projekcie „Akademia Przedsiębiorczych Inwestorów” organizowanym przez Stowarzyszenie „Dębicki Klub Biznesu”.
8 października br. uczniowie uczestniczyli w konferencji otwartej inaugurującej to przedsięwzięcie.
W ramach projektu grupa 5 osób, pod okiem nauczyciela, zdobywała wiadomości przydatne podczas zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

18 listopada uczniowie sprawdzili swoją wiedzę poprzez udział w olimpiadzie przedsiębiorczości.