MEDIACJE

MEDIACJE_1

25 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Alicją Świętoń- Górniak, która przybliżyła uczniom zagadnienie „mediacji” . W spotkaniu wzięły udział klasy I i II Technikum . Temat spotkania brzmiał „Mediacje- jako polubowny sposób rozstrzygania sporu”. Zagadnienie było ciekawie przedstawione przez panią Alicję za co serdecznie jej dziękujemy. Uczniowie mogą teraz wykazać się zdolnościami mediatorów w swoich domach i klasach rozwiązując różnego typu problemy i spory.