III edycja szkolnego konkursu geograficznego ,,Palcem po mapie świata”

iii edycja szkolnego konkursu geograficznego palcem po mapie wiata 1 20230528 1973601452 iii edycja szkolnego konkursu geograficznego palcem po mapie wiata 2 20230528 1061128456

W maju odbyła się III edycja szkolnego konkursu geograficznego ,,Palcem po mapie świata”. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy geograficznej, rozbudzanie zainteresowań geografią, kształtowanie umiejętności czytania, interpretowania i posługiwania się mapą, promowanie uczniów o szczególnych zainteresowaniach i wiedzy geograficznej.
Uczniowie klas I Tfs, II Til oraz III Til rozwiązywali test oraz uzupełniali mapę fizyczną i polityczną Europy.

Szymon Zych uczeń kl. II Til podobnie jak w ubiegłym roku zajął I miejsce.
Drugie miejsce Kacper Barys kl. II Til.
Trzecie miejsce Ernest Derlęga kl. I Tfs.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.